Fogadóórák

Kérjük a kedves Szülőket, minden esetben egyeztessenek időpontot az érintett pedagógussal.
Időpont-egyeztetés a központi telefonszámon lehetséges: 06-1/321-0626.

Együttműködésüket köszönjük!
A fogadóórák időpontjai és helyszínei, a 2019/2020-as tanév I. félévében a következők:


 
Név Fogadóóra ideje Helye
Arányi-Nagy Andrea Hétfő 7. óra: 14.00–14.45  
Borze Ágnes Szerda 3. óra: 10.00–10.45  
Botosné Csatlós Csilla Hétfő 6. óra: 13.00–13.45  
Csongovainé Pankotai Beáta Szerda 3. óra: 10.00–10.45 könyvtár
Demeterné Harmathy Zsófia Szerda 7. óra: 14.00–14.45 d.harmathy.zsofia@fasor.hu
Dévai-Józsáné Furuglyás Márta Kedd 4. óra: 11.00–11.45 könyvtár
Dócziné
Takács Zsuzsanna
Hétfő 3. óra: 10.00–10.45 könyvtár
Ember Orsolya Szerda 2. óra: 09.00–09.45 kistanári
Fáber Erzsébet Hétfő 5. óra után,
12.45-től
könyvtár
Fehér Krisztina Kinga Hétfő 6. óra: 13.00–13.45  
Filep Zoltán Hétfő 2. óra: 09.00–09.45 igazgatói iroda
Halminé Nagy Edina Szerda 4. óra: 11.00–11.45 könyvtár
Juhász Eszter      
Kovácsné
Bodrogi Borbála
Csütörtök 1. óra: 08.00–08.45 könyvtár
Krek Krisztina Kedd 15 órától  
Kurucz Tímea Csütörtök 3. óra: 10.00–10.45  
Nagy Debóra Kedd 4. óra: 11.00–11.45  
Nagy-Szénási Réka Zsuzsánna Hétfő 3. óra: 10.00–10.45  
 Nagy Zsolt Ákos dr. Csütörtök 3. óra: 10.00–10.45  
Nikodém Mária Csütörtök 3. óra: 10.00–10.45  
Oros Márta e-mail   oros.marta@fasor.hu
Pákh Tünde Hétfő 4. óra: 11.00–11.45  
Pálúr Kornélia Hétfő 3. óra: 10.00–10.45  
Pápai Melinda      
Patakfalvi Tamás      
Petersen-Szováti Éva Péntek 5. óra után,
12.45-től
 
Pukli Balázs      
Selmeczi Renáta Kedd 3. óra: 10.00–10.45  
Szabó Noémi Hétfő 9. óra 16.00–16.45  
Szarka Krisztina Csütörtök 4. óra: 11.00–11.45 kistanári
Szarvas Gábor Szerda 4. óra: 11.00–11.45  
Sztanev Anna Csütörtök 7. óra: 14.00–14.45  
Tarcsa Edit Csütörtök 7. óra: 14.00–14.45  
Tarnóczyné
Varga Csenge
Hétfő 5. óra: 12.00–12.45 könyvtár
Tatárné Kunya Marianna Kedd 5. óra: 12.00–12.45  
Temesváriné
Varga Melinda
Hétfő 4. óra: 11.00–11.45  
Tóth Péter Zoltánné Csilla Hétfő 4. óra: 11.00–11.45 kistanári
Tóth Tímea Katalin Hétfő 2. óra: 09.00–09.45  
Varga-Amár
Lászlóné Éva
Szerda 4. óra: 11.00–11.45